18.8.14

יום שני

סריאה חוץ

כיכר שדה

בימת העירייה

הגן הקסום

המעיין הרדום

כיכר המגינים
במת קרליבך

20:30-21:30

סניה קרויטר דניאל זמיר כלייזמרשפיל אנסמבל נפלאות ישראל זהר איטה ודב זילברמן

21:30-22:30

אייל סלע

חיליק פרנק ולדימיר פרידמן, פבל לוין, אלכסנדר פורטנוב יורי ברנר אגדתא העונה החמישית

22:30-23:30

בן סנוף דניאל זמיר סאניה קרויטור ולהקתו ניצן רזאל כוכבי הכליזמר העולמי וורצקי – פס סטיוארט ברוטמן, יהושע הורוביץ וקוקי סגלשטיין צעירי ווליום צפת

23:30-01:00

יונתן רזאל
אמן אורח – אייל שילוח

חיליק פרנק אמיל אייבינדר – אקורדיון
פבל לוין – כנור
אריק שבבו כוכבי הכליזמר העולמי אלן ברן, יואל רובין, גיא שלום, מרק קובנסקי וסבטה קונדיש העונה החמישית
 

יונתן רזאל
אמן אורח – אייל שילוח

סימפלי צפת ג'אם סשן – כול האמנים של הבמה אריק שבבו כוכבי הכליזמר העולמי וורצקי – פס סטיוארט ברוטמן, יהושע הורוביץ וקוקי סגלשטיין  

 

19.8.14

יום שלישי

סריאה חוץ

כיכר שדה

בימת העירייה

הגן הקסום

המעיין הרדום

כיכר המגינים
במת קרליבך

20:00-21:00

יאיר מור "בקצב הבריאה" יוני גנוט כמרטון אמיל אייבינדר צעירי ווליום צפת הזמן החדש

21:00-22:00

סניה קרויטר להקת כל ישראל ארקדי גולדנשטיין, איסק קורץ, אלכסנדר פורטנוב סיגרלוס ושטרודל טריו מילקובסקי ישראל פולין יהודה כץ

22:00-23:00

אייל שילוח
כליזמר עראבסק אמנים אורחים עימד דלאל ואמיל אייבינדר
כוכבי הכליזמר העולמי וורצקי – פס סטיוארט ברוטמן, יהושע הורוביץ וקוקי סגלשטיין סאניה קרויטור ולהקתו, אלכסיי גרישקוב, אלכס יעקובנקו באה שרון + סווינג דה ג'יטאן אחים אריאל הזמן החדש

23:00-00:00

אהוד בנאי כוכבי הכליזמר העולמי אלן ברן, יואל רובין, גיא שלום, מרק קובנסקי וסבטה קונדיש אמיל אייבינדר – אקורדיון,
פבל לוין – כנור
נאווה אמינוף טריו מילקובסקי ישראל פולין יהודה כץ

00:00-01:00

אהוד בנאי בודפשט כלייזמרס ג'אם סשן – כול האמנים של הבמה באה שרון + סווינג דה ג'יטאן אחים אריאל  


20.8.14

יום רביעי

סריאה חוץ

כיכר שדה

במת העירייה

הגן הקסום

המעיין הרדום

כיכר המגנים בימת קרליבך

20:00-21:00

כוכבי הכליזמר העולמי חגיגת כליזמר
אורחים בודפשט כליזמר
סימפלי צפת ולדימיר פרידמן, פבל לוין, אלכסנדר פורטנוב איטה ודב זילברמן אנסמבל אתניקו המכללה האזורית צפת שרים אריק אינשטיין יפתח דקל "יומם ולילה"

21:00-22:00

אייל שילוח סלוניקי ברצלונה אקספרס מקסים כליזמר סאניה קרויטור ולהקתו צבי גלוזמן מוסא ברלין יפתח דקל "יומם ולילה"

22:00-23:00

אליעזר בוצר "עם הארץ" כוכבי הכליזמר העולמי וורצקי – פס סטיוארט ברוטמן, יהושע הורוביץ וקוקי סגלשטיין כלייזמרשפיל כוכבי הכליזמר העולמי אלן ברן וסבטה קונדיש לכתחילה איטה ודב זיברמן

23:00-00:00

מוש בן ארי מקסים כליזמר

פיצאיולו יהודי,
בוריס מלקובסקי – באין ( פולין ), פבל לוין – כנור

עודד וחברים מוסא ברלין איטה ודב זיברמן

00:00-01:00

מוש בן ארי כוכבי הכליזמר העולמי וורצקי – פס סטיוארט ברוטמן, יהושע הורוביץ וקוקי סגלשטיין ג'אם סשן – כול האמנים של הבמה עודד וחברים לכתחילה