6.8.13

יום שלישי

סריאה חוץ

כיכר שדה

הגן הקסום

המעיין הרדום

סראיה פנים

כיכר המגנים

במת העיר

20:00

-21:00

Fountainheads

דניאל זמיר

"כוכבי הכליזמר העולמי" יואל רובין ופיט ברושבסקי "דואו די צווי"

 

מוסא ברלין

 

ליאור אלמליח

 

דב ואיטה זילברמן

 

כלייזמרשפיל

21:00

-22:00

 יונתן רזאל

 

"נשות חווה"

 

יורי ברנר שואו

 

איתי פרל

 

"חיות הקודש"

 

צעירי צפת

 

סאניה קרויטור

22:00

-23:00

אריק דוידוב

אמן אורח אייל שילוח

 דניאל זמיר

 

"כוכבי הכליזמר העולמי " קריסטיאן דוד וטריו יאס

 

מוסא ברלין

 

ניר קלינגל והלהקה

אנסמבל חלומות הקבלה

 

מ.ו.מ

23:00

-00:00

אברהם טל

 

"נשות חווה"

 

יורי ברנר שואו

 

איתי פרל

 

מיצירותיו של אהרון גורוב מלחין אונ' בר אילן- apropo.art

 

אנסמבל חלומות הקבלה

 

כמרטון

00:00

-01:00

אריק דוידוב

 

שטייגן רוק

 

"כוכבי הכליזמר העולמי " קריסטיאן דוד וטריו יאס

 

"חיות הקודש"

 

ניר קלינגל והלהקה

אנסמבל חלומות הקבלה

 

מקסים שרייבר

                         ויקטור ניקישין

                         מיכאל יהוטובוב

 * במת ילדים ומשפחה בגן הקסום

 אהרון קולטיאר- הצגה "כליזמר מעולם אחר"

מאיר אלמעלם- מופע "הקסם שבניגון"

  * 60 אומני רחוב במתחם הפסטיבל במקומות אסטרטגים בעיר צפת

 

7.8.13

יום רביעי

סריאה חוץ

כיכר שדה

הגן הקסום

המעיין הרדום

סראיה פנים

כיכר המגנים

במת העיר

20:00

-21:00

אגדתא

 

ישראל זוהר וסולני להקת  צ'וקרליה

 

גבריאל שוראקי

 

להקת לכתחילה

 

"כוכבי הכליזמר העולמי"  יואל רובין ופיט ברושבסקי "דואו די צווי"

 

 

דב ואיטה זילברמן

 

פבל לוין

                           ולדימיר פרידמן

                           אלכסנדר פורטנוב

21:00

-22:00

אייל שילוח – כליזמר ערבסק

אומן אורח עימד דלאל ואנסמבל אתניקו

חילק פרנק ולהקת "הלב והמעיין"

 

"אנסמבל הזמן החדש"

 

מקסים סולניקר ו"צלילי הכלייזמר"

"כוכבי הכליזמר העולמי" מרטין

סקלמברג אורחת אורית שילוח

 

צעירי צפת

סאניה קרויטור

22:00

-23:00

אגדתא

 

"כוכבי הכליזמר העולמי" קרסטיאן דוד וטריו יאס

 

גבריאל שוראקי

 

להקת לכתחילה

 

ניר קלינגל והלהקה

אנסמבל חלומות הקבלה

 

אקספרסיה

23:00

-00:00

אהרון רזאל

 

חיליק פרנק ולהקת "הלב והמעיין"

 

אנסמבל נפלאות

 

 מקסים סולניקר ו"צלילי הכלייזמר"

 

צבי גלוזמן

 

 

אנסמבל חלומות הקבלה

 

כלייזמרשפיל

00:00

-01:00

שטיגן רוק

 

"כוכבי הכליזמר העולמי" קרסטיאן דוד וטריו יאס

 

"אנסמבל הזמן החדש"

 

ניר קלינגל והלהקה

עודד וחברים

 

אנסמבל חלומות הקבלה

 

אלסו טוקרב

                          רייכמן אירינה

                          אלה לויצקי

 במת ילדים ומשפחה בגן הקסום

 אהרון קולטיאר- הצגה "כליזמר מעולם אחר"

מאיר אלמעלם- מופע "הקסם שבניגון"

 60 אומני רחוב במתחם הפסטיבל במקומות אסטרטגים בעיר צפת

 

8.8.13

יום חמישי

סריאה חוץ

כיכר שדה

הגן הקסום

המעיין הרדום

סראיה פנים

כיכר המגנים

במת העיר

20:00

-21:00

אייל שילוח – כליזמר ערבסק

אומן אורח עימד דלאל ואנסמבל אתניקו

 

אייל סלע

אנסמבל "הזמן החדש"

 

כוכבי הכילזמר העולמי- יואל רובין ופיט  ברושבסקי"דואו די צווי"

 

"כוכבי הכליזמר העולמי" מרטין

סקלמברג אורחת אורית שילוח

 

צעירי צפת

פריילכס

21:00

-22:00

"כוכבי הכליזמר העולמי" קריסטיאן דוד וטריו יאס

 

אליעזר בוצר

 

"קלסיכליזמר"

באה שרון

וינוש הורביץ

"כבשוש- היברו גרוב"

 

איטה ודב זילברמן

 

אנסמבל חלומות הקבלה

 

סאניה קרויטור

22:00

-23:00

מופע הוקרה מיוחד למוסא ברלין בהשתתפות "כוכבי הכליזמר העולמי"

 

סמפלי צפת

 

אנסמבל "הזמן החדש"

 

להקת כול ישראל

 

עודד וחברים

 

אנסמבל חלומות הקבלה

 

אלכס מולדבסקי

רומן ברוייטמן

 בוריס שטיינברג

23:00-

00:00

עמיר בניון

 

אייל סלע

 

"קלסיכליזמר"

באה שרון

וינוש הורביץ

"כבשוש- היברו גרוב"

 

נאוה אמינוף

 

אנסמבל חלומות הקבלה

 

כמרטון

00:00

-01:00

עמיר בניון

 

סימפלי צפת

שטייגן רוק

 

להקת כול ישראל

צעירי צפת

אנסמבל חלומות הקבלה

 

ארקדי גולדשטיין

 אלכסנדר פורטנוב

 איסק קורץ

 רומן אסטמן

 אמיל קרויטור